Co i jakim kosztem

seksowna_pani

Poza chirurgiczną ingerencją w męski narząd, jedyną metodą dającą pewne trwalsze efekty jest stosowanie urządzeń rozciągających. Badania donoszą o efekcie wydłużenia nawet o 2 cm. Liczba osób biorących udział w tych badaniach nie pozwala jednak wysnuć daleko idących wniosków i w pełni potwierdzić skuteczności metody. Jest ona jednak najmniej szkodliwa z szeroko dostępnych i największym kosztem skorzystania z niej będzie utrata pieniędzy związana z kupnem sprzętu. Większym kosztem wykonywane są operacje chirurgiczne. Metod jest wiele, jednak z reguły są one przeprowadzane u mężczyzn z problemem mikroprącia, a więc ze stwierdzonym nie rozwiniętym do prawidłowych rozmiarów penisem.

Metodą nie dającą namacalnych efektów, a jednak wpływającą na poprawę postrzegania własnej męskości jest stosowanie tzw. pompki do penisa. Mimo braku istotnego wzrostu członka na długość, mężczyźni deklarowali, iż są bardziej zadowoleni z wielkości swego prącia. Uważali, iż poprawa jest zadowalająca lub wręcz znaczna.

Przeczytaj poprzedni wpis:
powiekszanie
Konsekwencje poprawy meskosci

Większość z wspomnianych wyżej sposobów poprawy męskości nie jest poparta wiarygodnymi doniesieniami naukowymi, potwierdzającymi ich skuteczność. Nie tylko wątpliwe jest,...

Zamknij